Своє продовження отримав конфлікт у Генеральній прокуратурі. Екс-заступник Генпрокурора Ольга Колінько вважає, що Святослав Піскун використовує свою посаду, щоб відбілити себе і свій сімейний бізнес.
Проти нього досі не закрито справу дворічної давнини за фактом розкрадання державного майна.
Колінько каже, що її звільнили після відмови спростувати факти, які стали предметом розгляду координаційного комітету у жовтні 2003 року, і через які Піскуна позбавили посади.

У відповідь Генпрокурор сьогодні заявив, що звільнення Ольги Колінько пов’язано з її довготривалою відсутністю на робочому місці через відпустку, а потім лікарняний.
Прокурор закидає колишньому заступнику не розкриття кримінальних справ. Для атестаційної комісії цих приводів було достатньо.
Ольга Колінько, екс-заступник Генерального прокурора: "Нелегітимний Генпрокурор використовує свою посаду для знищення доказової бази тих порушень, які були предметом розгляду координаційного комітету у жовтні 2003 року. Справа ще не закрита по чотирьом кримінальним епізодам, і на момент відставки Васильєва не була закрита. Це був тиск, щоб я спростувала ті матеріали".

НТН