Організатори: Польська фундація «Топ» спільно з українським відділенням U-Born Zulu Nation.

Програма джему:

* Круги для bboys/bgirls
* Вільний мікрофон для емсі
* Наживо: Alex Jazz and DJ Shon, Oneski, Zombo, D.E.C.
* Графіті: Mona Tusz, Raspazjan
* Брейкінг: Sapa, Kuzya, Slawek, Meter, Emi, Kevin

«Universal Zulu Nation» – міжнародна хіп-хоп організація, заснована натхненником цього напряму культури Afrika Bambaataa на початку 70х рр. XX ст. Організація пропагує традиційне позитивне сприйняття Хіп-хоп культури та її ідейність: мир, любов, єдність, знання, саморозвиток, позитивне проведення часу та елементи самовираження: художнє – графіті, танцювальне - брейкінг, поетичне – емсіїнг (реп), музичне - діджеїнг. Із 2009 року відділення Zulu Nation існує в Україні.

Метою проекту Streetbreakers є створення мистецької програми міжнародною групою, яка презентуватиме різні міста Східної Європи, що сприятиме толерантності та взаєморозумінню серед учасників та громадськості. Розвіяти стереотипи щодо мистецтва молодих виконавців, зміцнити творчу співпрацю між молодими артистами України, Польщі, Словаччини та Угорщини.

Проект «Streetbreakers» є способом втілення цієї мети у життя. STREETBREAKERS, фінансований Wojewodztwo Malopolskie (Польща) та The Open Society Foundations (Швейцарія). Під час даного проекту 16 молодих талановитих артистів віком від 18 до 25 років (по 4 людини з Польщі, України, Словаччини та Угорщини) зустрілися в Новому Сончі (Польща), і під час 5-денних занять на початку вересня 2012 р. спільно підготували різні форми артистичних виступів (напр. , графіті і живопис, street-art та break-dance, hip-hop і freestyle). 

Результатом цих занять стало турне з підготовленими виступами по країнах-учасницях. Зокрема у рідному Львові. 

А також багато гарного настрою і хорошої музики. В кращих традиціях хіпхопу.

Джерело: Пластовий портал