Ґжеґож Корчак просить кожного, хто хоче залишитись у його стрічці, представитись протягом 20 секунд: розповісти про себе за допомогою якоїсь дії або предмету, який можна принести з собою. «Можна просто стояти або робити те, що на душі. Можна щось принести, можна прийти з родиною, з улюбленою твариною, принести випічку домашнього приготування, якою ви пишаєтесь. Запрошуємо до креативного мислення і відваги», - каже режисер.

Готовий фільм  побачать не тільки глядачі фестивалю Art Meetings, що відбудеться у Львові 10-14 жовтня. Всі, хто на нього не встигне, матимуть змогу подивись «Запах Львова» у будь-який час на подвір’ї Палацу мистецтв: тоді ж на фестивалі тут встановлять 3DPlasticon, в якому стрічка буде крутитись безперервно. 3DPlasticon – це інсталяція, що буде виглядати як дзеркальна споруда з двома отворами, через які можна буде зазирнути всередину неї і побачити фільм.

Для картини спеціально створюють саундтрек. Керує музичним процесом польський композитор Пьотр Дамасевич, а зіграє його збірний колектив польських та українських музикантів на імпровізованих інструментах.

Зйомки фільму триватимуть до вечора, 9 жовтня.