Заступниця голови Полтавської районної ради, депутатка від "ОПЗЖ" і екссекретарка нардепа Іллі Ківи, 22-річна Карина Дячун, у 2019-му році була судима за крадіжку мобільного телефону.

Про це інформує Уніан.

Що відомо про крадіжку

Повідомляється, що 7 липня 2019 року теперішня чиновниця прийшла до магазину "Та-Da", непомітно взяла з полиці iPhone 6 Plus вартістю 4100 грн, вимкнула і поклала собі до кишені.

Що відомо про суд над Дячун

26 лютого 2020 року відбулося засідання Ленінського райсуду Полтави (під головуванням судді Ірини Чистик). Тут розглядали матеріали справи уродженки с. Діброва Котелевського району Каріни Дячун, за звинуваченням у порушенні ст. 185 ч. 1 ККУ (Крадіжка).

Свою провину вона визнала повністю, розкаялася, повернула телефон, а також сплатила штраф 850 грн і компенсувала витрати на експертів - 628 грн.

Що відомо про Карину Дячун

Випускниця Харківського університету внутрішніх справ.

Була секретаркою скандального депутата від ОПЗЖ Іллі Ківи.

У листопаді 2020 року вона стала депутатом Київської райради Полтави, однак вибрала мандат депутата Полтавської районної ради.

15 січня 2021 року Карину Дячун обрали заступницею голови районної ради.

Реакція Іллі Ківи на факт судимості Дячун

Журналісти попросили народного депутата Іллю Киву прокоментувати судимість його колишньої секретарки. Він сказав:

"Вона працювала в офісі в якості мого секретаря. Щодо суду, то запитаю: ну і що? Я мав судимість. Я дивлюся не на це, а на ділові та людські якості. Є така приказка "від суми і в'язниці – не зарікайся". Тому я погодив її призначення секретарем, а потім підтримав і її висунення"

Читайте більше новин за посиланням: