Кілька американських видань прогнозують, що саме 73-річний політик і дипломат отримає посаду, пише «Європейська правда».

Телеканал CNN склав список з п'яти потенційних претендентів, до якого окрім Гінгріча входять сенатор від Алабами Джефф Сешнс, екс-посол США при ООН Джон Болтон, президент Ради з міжнародних відносин Річард Хаас та сенатор від штату Теннессі Роберт Коркер.

У вересні Гінгріч заявив, що Трамп у разі перемоги на виборах, ймовірно, зніме заборону на поставки Україні летальної зброї.

«Підтримка української незалежності лише на словах, без надання належної сучасної зброї для захисту – є поразкою і для США. За Трампа все має бути інакше», - сказав він.

Видання The Wall Street Journal до списку претендентів відносить Гінгріча і Болтона, а також голову комітету Сенату з іноземних справ Роберта Коркера.

ВВС називає Гінгріча головним претендентом на посаду і нагадує, що той змушений був піти у відставку з керівної посади у Палаті представників через порушення етичних норм – у нього був роман зі співробітницею.

Агентство «France Press» також переконане, що Гінгріч стане новим держсекретарем США. Він також входив до списку претендентів на посаду віце-президента, але зрештою вибір був зроблений на користь губернатора Індіани Майка Пенса.