За це рішення під час сесії Львівської обласної ради сьогодні проголосували 73 депутати, інформує кореспондент «Вголосу».

У його тексті йдеться про те, що до Львівської облради звернувся трудовий колектив Відокремленого підрозділу «Західна енергетична система ДП «НЕК «Укренерго» з проханням зупинити незрозумілі процеси, які відбуваються на підприємстві останнім часом. Працівники відділу наголошують, що нещодавно з невідомих причин розпочалося оновлення керівництва та середньої ланки як на центральному рівні, так і на рівні відокремлених підрозділів.

Як стало відомо, до управління державним підприємством залучають менеджерів, які є ставлениками російського олігарха Григоришина: Юрія Касіча, Олександра Коломійця, Ігоря Віннікова, Геннадія Чолака, Олександра Петрухова, Євгена Дідіченка.

Не винятком став і Відокремлений підрозділ «Західна енергетична система ДП «НЕК «Укренерго». Як зазначено у зверненні трудового колективу, нове керівництво вважає, що Олег Сенус, який уже понад 13 років очолює Західну енергосистему, не може надалі гідно керувати підприємством.

«Така кадрова політика ставить під загрозу не лише ефективне функціонування ДП «НЕК «Укренерго», а й усю галузь енергетики та загалом енергетичну безпеку нашої держави. Львівська обласна рада просить невідкладного втручання у ситуацію, що склалася на державному підприємстві, задля забезпечення енергетичної незалежності України», – йдеться у зверненні.