Згідно з даними зі 100% дільниць, Святослав Боруцький («Свобода») набрав 6197 голосів. А його основний конкурент, який заручився підтримкою коаліції олігархчної групи «Приват» та Волинського осердку партії УДАР, Олександр Лазорко отримав лише 3865 голосів.

Святослав Боруцький переміг на всіх загальних виборчих дільницях міста, крім однієї - у школі №7. Але й там відрив на користь Лазорка мінімальний. Решта кандидатів набрали невисоку кількість голосів виборців та суттєво відстали.

Також є інформація, що станом на 20:00 у Турійському виборчому округу №29 проголосували 62,5% виборців, а в Луцьку - 15,5%.

У день виборів на декількох дільницях Луцька були спроби порушення виборчого законодавства з боку невстановлених осіб. Однак, в цілому ситуація була під контролем.

Зазначимо, що на виборах до Верховної Ради України у жовтні 2012 року бізнес-партнер Олександра Лазорка - Ігор Палиця - здобув доволі впевнену перемогу у Луцькому виборчому округу №22 над кандидатом від «Батьківщини» Петром Кравчуком.