Про це повідомив заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля під час брифінгу 28 жовтня, інформує кореспондент «Вголосу».

Андрій Зозуля пояснив, що це рішення прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Смуга буде відокремлена спеціальним гумовим бордюром для того, щоб легковому транспорту було важче її перетнути. Крім того, тут будуть облаштовані дорожні знаки, а з порушниками працюватиме евакуатор. Ширина смуги – 3,5 м. Вартість усіх робіт – близько 200 тисяч гривень. Роботи планують завершити до наступного тижня.

«Це дасть змогу громадському транспорту рухатися швидше, не перешкоджати руху легковим машинам», – пояснив чиновник. Водночас начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир додав: «Сподіваємося, що громадський транспорт матиме свою пріоритетну смугу і це дасть йому змогу йому швидше рухатися».

Проаналізувавши як це працюватиме, чиновники не виключають, що й на інших вулицях міста  теж з’являться окремі смуги для руху громадського транспорту. Наразі розробляється концепція для вул. Стрийської, зокрема, щоб пришвидшити рух маршруту «3а» та інших, які їздять в цьому напрямку.