Про це інформує прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Шість членів організованої злочинної групи пограбували валютника на понад 2 млн грн ще в травні 2012 року.

Грабіж стався на автотрасі Долина – Хуст неподалік с. Шевченкове Долинського району.

Спільники заблокували рух автомобілю, в якому перевозили велику суму грошей, відібрали всі кошти, а постраждалих вивезли в ліс.

Тоді злочинці заволоділи 1,6 млн гривень та 3 млн російських рублів, а також мобільними телефонами потерпілих. Усі кошти належали рівненському підприємцю, який займався нелегальними валютними операціями.

Під час розслідування правоохоронці з’ясували, що до організованої групи входило четверо осіб з Київщини, серед них – два колишні міліціонери, а також касир банку з Львівщини. Останній і був безпосередньо знайомий з постраждалим.

Після тривалого розгляду суд погодився з доводами державного обвинувачення, визнав усіх фігурантів кримінальної справи винними у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 186 (грабіж) КК України.

Вироком Івано-Франківського міського суду організатора злочинної групи засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Ще двоє членів ОЗГ отримали по 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Колишні правоохоронці відбуватимуть покарання у вигляді 4 роки 6 місяців обмеження волі з конфіскацією майна.