Про це повідомили в обласній міліції Івано-Франківської області.

До працівників міліції звернулася мешканка Тисменицького району з повідомленням про зникнення її 12-річного сина. Хлопчик пішов з дому два тижні тому після чергового конфлікту з батьками.

Міліціонери встановили, що він може перебувати в одному із сіл Коломийського району. Чоловік насильно утримував дитину у своєму домі.

«Підліток, як встановлено, познайомився зі своїм кривдником в Івано-Франківську через кілька днів після того, як пішов з дому. Новий знайомий запропонував школяреві поїхати до нього на Коломийщину. Не підозрюючи нічого поганого, він погодився. Гостини розпочалися з того, що п’яний господар, застосовуючи фізичну перевагу, задовольнив з малолітнім хлопцем свої статеві потреби неприродним способом. Далі аж до звільнення працівниками міліції зловмисник насильно утримував його у своєму помешканні, лише кілька разів вивівши на прогулянку під пильним наглядом. Хлопчик двічі пробував утекти, однак щоразу безуспішно», – ідеться в повідомленні.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) та ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

За такі дії передбачено покарання у вигляді ув’язнення терміном від десяти до п’ятнадцяти років.