«Денькович повністю інтегрований в політичну орбіту Партії регіонів і всі його дії пов’язані з інтересами цієї політичної сили. Його позиція нарешті викристалізувалась: він подав заяву і вступив в коаліцію, але звернувся до суду з позовом про те, що його нібито неправильно звільнили з посади голови ЛОПО «Батьківщини». У свій час Денькович «бігав» - то подав заяву про вхід в коаліцію, то його відкликав, потім заявив, що виходить з «Батьківщини», потім відкликав і цю заяву, після цього на постійно увійшов в коаліцію, згодом звернувся в суд, щоб його поновили керівником обласної організації», - пояснив юрист.

За словами Сергія Власенка, Денькович і (є вже другий приклад – колишній керівник київської обласної організації) Майбоженко звернулись в Печерський суд з позовом про те, що їх начебто незаконно позбавили повноважень керівників обласних організацій.

«Впродовж останніх трьох чи чотирьох років суди вже не приймали до розгляду такі позови, бо є конституційна норма, що забороняє державі втручатись в роботу громадських організацій, об’єднань громадян і політичних партій. Стаття 33 закону «Про об’єднання громадян» також дублює цю вимогу Конституції, обмежуючи вплив держави на функціонування громадських організацій та політичних партій. Крім того, є рішення Конституційного суду, є судова практика Верховного суду», - каже юрист.

«Та, на жаль, обидва ці позови були подані в Печерський районний суду, і обидва потрапили в руки одного судді – пана Вовка, який тут же виніс ухвалу, заборонивши всім партійним органам в Львівській області здійснювати будь-які дії. Це абсолютно абсурдна ситуація. Своєю ухвалою Вовк по суті паралізував роботу об’єднання громадян, які, виявляється, сьогодні позбавлені права висловлювати свою думку стосовно колишнього керівника. Те ж саме відбувається і в Київській області. І це вже схоже на певну схему», - сказав Сергій Власенко.