Після виступу на чемпіонаті Європи команда Олега Блохіна зіграє лише один товариський поєдинок напередодні офіційного відбору до бразильського чемпіонату світу. Суперниками синьо-жовтих буде національна збірна Чехії, яка добряче пошуміла на Євро-2012.
За словами Володимира Лашкула, віце-президента ФФУ, чехів обрали не випадково, адже в команди є бажання реабілітуватися за поразку у товариському матчі у Празі (0:4) та довести, що це була випадковість. У Львові, можливо, свої прощальні матчі проведуть багаторічні гравці нашої збірної Андрій Шевченко та Андрій Воронін. Володимир Лашкул лише припустив такий варіант, однак з його слів зрозуміло, що це був не жарт.

«Найголовніше для нас це заповнеість львівського стадіону, - продовжує Володимир Лашкул. – Хочемо, щоб «Арена Львів» була заповненою вщент. Для цього і встановили відповідні ціни на квитки – 30-150 гривень. VIP-місця коштуватимуть 600-700 гривень. Продаж квитків розпочнеться з наступного тижня на стадіоні «Арена Львів» та на сайті ufi.com.uaufi.com.ua. Вікдриття матчу пройде за особливим сценарієм. Гімни обох країн вживу виконуватимуть місцеві артисти. Утім, хто це буде, наразі тримаємо у секреті.

На матч Україна – Чехія також претендувала Одеса, однак одесити попросили більше часу на підготовку до цього матчу. Та й нам не дали гарантію, що стадіон через сезон відпусток буде заповнений. В Одесі пройде відбірний матч Україна – Молдова. Натомість у Львові, можливо у 2013-ому році, пройде відбірний матч Україна – Польща», - підсумував Володимир Лашкул.