Вранці організатори фестивалю оголошують ключову тему конкурсу, протягом дня команди знімають свої картини, ввечері - представляють матеріал на розгляд журі. Цієї ж ночі проходить кінопоказ та нагородження переможців проекту, повідомляють організатори фестивалю.

Торік на суд журі фестивалю було винесено 44 фільми, знятих за 1 день. На конкурс подали заявки більше 50-ти творчих команд.

Журі конкурсу FAST FILM FEST очолить Аліса Ложкіна - редактор Арт-Юкрейн, філософ і арткритик. Очікується присутність в журі одного із зарубіжних режисерів нової хвилі - гостя МКФ Молодість. У минулому році такий персоною був французький режисер Зігфрід, відомий своїм культовим фільмом Санса.

"Девіз конкурсу цього року:" Швидко Знімай! ", - Розповів режисер і художник Анатолій Слойко, організатор фестивалю. - Це другий фест. Ми стали дорослішими. Подивіться наш ролик цього року - і ви все зрозумієте. На зміну по-дитячому чистого пошуку мови і реплік, приходить справжня динаміка, з елементами соціальної критики. Ценз якості також зростає."