Про це повідомив начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Сергій Зюбанеко розповів, що орієнтовна вартість проекту становить 47 млн грн.

«Будівельна частина проекту – це приблизно 29 млн грн. Фінансування Львівської міської ради на сьогоднішній день становить 4 млн грн. На рахунку Львівського міського управління міліції зараз лежить 7 млн грн із МВС. 4 мільйони гривень від міської ради – це наразі гроші віртуальні. Проплачені лише 280 тис грн. Сума, яку виділила ЛМР – це 1% від бюджету розвитку міста», – розповів головний правоохоронець Львова.

Він додав, що у новому приміщенні Львівського міського управління міліції буде втілено «усі інновації, що дасть можливість забезпечити нормальний стан правопорядку на вулицях міста».

Як писав Вголос, у вересні цього року Львівське міське управління ГУ МВС України у Львівській області акцептувало пропозицію ПАТ «Холдингова компанія «Еко-Дім», яке готове збудувати нове приміщення для управління на вулиці Стрийській за 41 млн 149,9 тис. грн.