Як інформує кореспондент «Вголосу», сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про виділення 580,204 тис. грн. на відновлення будівлі. Кошти візьмуть з резервного фонду міста.

Розпорядником коштів буде Залізнична райадміністрація, виконавцем робіт – ПрАТ «Еко-Дім». На час робіт всі мешканці будуть відселені.

«Два тижні тому будинок почав руйнуватись, обвалились частини підвальних приміщень. Першочергові заходи були вжиті», – розповіла голова Залізничної райадміністрації Ірина Гримак.

Двоповерховий будинок на площі Князя Святослава, 2 збудований у 1890 році, перебуває у комунальній власності, не є пам’яткою архітектури. У будинку – сім квартир, зареєстровано десять осіб.

23 травня на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій встановлено, що технічний стан цього будинку незадовільний.

«Існує загроза прогресування просідання фундаментів і обвалу конструкцій будинку. Зволікання з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану основних несучих конструкційних елементів будинку та фундаменту може призвести до виникнення надзвичайної ситуації», – сказано у довідці.