Про це український шоумен та комік написав на своїй сторінці у Facebook.

«Значить так. На фільм про Стуса держава дала 50% коштів. Це наші з вами податки. У сценарії, який переміг на пітчингу Держкіно, сцена з Медведчуком була. Це 100%. Потім зникла сцена. Я не вірю у випадковості і в те, що скорочення хронометражу стрічки шляхом вилучення сцени з одіозним автором «темників» відбулося просто так, а не через «жим-жим» продюсера в одному місці. Моя колега на «Новому» дуже гарно написала, що фільм про сміливого повинні знімати сміливі. Слабкодухим паразитувати на пам'яті Стуса і заробляти гроші – зась!», – емоційно висловився Сергій Притула.

Окрім того, він закликав українців зірвати прем'єру фільму у разі, якщо сцену з Медведчуком не повернуть до стрічки.

«Коротше так, любі мої 458 000 підписників. Якщо сцену з Медведчуком, який був одним з учасників судилища над поетом, не повернути у стрічку – валимо фільм! Задовбали своєю недосказаністю! Хочемо і рибку з'їсти і ще десь посидіти? І ще й за наші гроші?! На*рін!», – обурився шоумен.

Нагадаємо, що 10 серпня 2018 року в мережі з'явилась новина про те, що сцену із Віктором Медведчуком прибрали із фільму «Стус», що викликало обурення в культурному середовищі та у пересічних українців.