У м. Здолбунів Рівненської області знайшли жорстоко вбитою 21-річну жительку Рівного Юлію Сокаль. У її смерті підозрюють – 27-річного Миколу Алексюка.

Про це повідомляє suspilne.media.

Мати покійної дівчини Людмила Сокаль розповіла, що востаннє вона бачила доньку 30 листопада. Тоді та зустрічалась із своїм хлопцем. Далі дівчина, переодягнувшись, пішла на вулицю. Відтоді мати більше не бачила доньку. Востаннє із Юлією Людмила Сокаль розмовляла 5 грудня. Відтоді телефон дівчини був поза мережею.

Спочатку порізав, а потім добивав ногами

За словами жінки, тіло її доньки поліцейські знайшли через місяць, 6 січня, у підвалі житлового будинку, в якому мешкав Алексюк. Вона була жорстоко зарізаною.

Мати вбитої у Здолбунові дівчини розповіла про доньку: відео

“Він перевернув ножа, коли вона стікала кров’ю, то він її ще добивав… ногами”, – розповіла мати покійної.

Жінка також додала, що чоловік постійно переслідував її доньку, заявляючи, що або вона буде його, або він її вб’є. У коментарі ІА Вголос вона додала, що із Миколою Юлія зустрічалась ще маючи 16 років. Згодом пара розійшлась, проте чоловік 4 роки переслідував дівчину.

Чоловік переслідував та погрожував коханій

Микола Алексюк постійно погрожував Юлії. Він порізав двері її квартири у Рівному. Також чоловік викрадав Юлію, а одного разу навіть хотів збити дівчину та її матір.

У поліції ж заявляють, що заяви на агресора писали лише батьки покійної, сама ж Юлія нібито говорила, що вона немає претензій до нападника. Натомість мати дівчини стверджує, що її донька навіть хотіла втекти закордон від кривдника, проте не встигла.

Наразі поліція розшукує підозрюваного у вбивстві.

Читайте більше новин на нашому сайті: