Про це інформує прес-служба СБУ.

Встановлено, що інспектор систематично вимагав та отримував гроші за дозволи на експорт підкарантинних товарів від приватних підприємців при здійсненні митних оформлень вантажів на митному посту «Сарни».

За такий дозвіл підприємці змушені були платити від 50 до 600 грн.

21 червня 2013 року співробітники СБУ затримали правопорушника «на гарячому» у службовому кабінеті під час одержання чергової суми – 1700 гривень.

Під час судового розгляду доведено 24 факти отримання правопорушником неправомірної вигоди у період з квітня по червень ц.р. на загальну суму близько 200 тисяч гривень.

Суд визнав колишнього інспектора Державної фітосанітарної інспекції Рівненської області винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст.368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди, вчинене повторно) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном два роки та з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади пов’язані з виконанням функцій держави строком на один рік, та позбавлення 11 рангу державного службовця.