Як інформує парес-служба Рівненської обласної організації ВО «Свобода», таке рішення було прийнято на засіданні сесії Кузнецовської міськради 14 грудня з ініціативи депутата від «Свободи» Юрія Кравця.

Цю пропозицію підтримали 28 із 29 присутніх у сесійній залі депутатів (всього депутатський корпус налічує 40 осіб).

Депутат-свободівець зазначив: «Питання про припинення повноважень міського голови зумовлене тим, що Сергій Анощенко не забезпечив здійснення наданих йому повноважень та порушував законодавство України. Після звільнення заступника з питань діяльності виконавчих органів ради та керівника справами виконкому Кузнецовської міськради С. Анощенко безпідставно не надавав міській раді на затвердження нові кандидатури, чим фактично паралізував діяльність виконавчих органів влади, якими керували ці заступники».

У зв'язку з цим депутати Кузнецовської міської ради визнали незадовільною організацію міським головою роботи виконавчих органів за 2011 рік.

Крім того, за словами депутата, С. Анощенко не проводив сесій міської ради на вимогу депутатів, перешкоджав депутатам у виконанні їхніх повноважень, не надавав вчасно відповідей на депутатські звернення, порушував права і свободи громадян та законів України.

«Такий голова-безгосподарник не повинен керувати містом», – наголосив «свободівець».