Про це інформує прес-служба прокуратури Рівненської області.

Зокрема правоохоронець продав 700 г зілля на загальну суму понад 1500 грн. Під час обшуку в його житловому приміщенні та автомобілі виявлено та вилучено ще близько 2 кг наркотичної речовини.

Міліціонера засудили за ч. 2 ст. 307 та ч. 3 ст. 364 КК України – незаконне виготовлення, придбання, зберігання, збут особливо небезпечних наркотичних засобів та зловживання владою, та призначено міру покарання – 5 років і 3 місяці позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, наділені владними та організаційно-розпорядчими повноваженнями строком на 3 роки з конфіскацією всього належного йому майна.

14 жовтня 2014 року Апеляційний суд Рівненської області залишив у силі вирок суду першої інстанції стосовно зловмисника.

«Під час апеляційного розгляду справи державний обвинувач зайняв принципову позицію та орієнтував колегію суддів на призначенні реальної міри покарання з огляду на підвищену суспільну небезпеку й корупційну складову дій підсудного, що дискредитує правоохоронні органи. У результаті судом апеляційної інстанції ухвалено законне та справедливе рішення», − резюмував заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.