Із 15 липня до 2 серпня 2005 року на Рівненщині, поблизу сел. Соснове проходить курінний пластовий табір дівчат підготовчого куреня ім. Хариті Кононенко „Знамено Вогню”. Таборування проходить в рамках програми міжрегіональних молодіжних обмінів „Україна – єдина, Схід і Захід – разом”.

В рамках програми міжрегіональних молодіжних обмінів заплановано провести оздоровчо – виховний табір для юнаків, віком 11-18 років, “Скіфський степ-2005”. Табір розміститься в мальовничому куточку Одещини, на березі Чорного моря з 10 по 23 серпня 2005 року. Відбудеться також окружний двотижневий мандрівний пластовий православний табір для юнацтва віком 14-20 років „До висот-2005”. Спільний табір молодіжних організацій „Пласт” та „Православного Братства Св. Ап. Іоана Богослова”, що проходитиме у липні – серпні 2005 року по святих та історичних місцях Рівненщини, на теренах Кременецького кряжу й Дубенщини.

Як повідомив керівник проекту Юрій Ткачук, учасниками програми стануть біля двох сотень юнаків та дівчат з пластових осередків Рівненщини, Одеської, Донецької, Закарпатської, Луганської, Черкаської областей, м. Києва та інших молодіжних організацій, які матимуть нагоду оздоровитися, пізнати один одного, пройти навчання з різних скаутських вмілостей, а також практично пізнати історію та сучасність різних регіонів України.