Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Злочинну групу створив та очолив раніше судимий 28-річний мешканець Запорізької області, залучивши до неї ще 3 знайомих. «Організована група діяла відповідно до розподілених ролей. Так, у липні минулого року спільники вчинили розбійний напад на подружжя з Володимирецького району. Двоє зловмисників увійшли в оселю, одягнені в міліцейську форму, та представили підроблені службові посвідчення. Ще двох спільників псевдоміліціонери представили як понятих. Після того, як застосували до господарів психічне і фізичне насильство (завдали тілесні ушкодження) чоловіки забрали з помешкання всі гроші, золоті вироби, мобільні телефони, а також дві одиниці мисливської зброї», – розповів заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.

Усього потерпілим завдано майнової шкоди на півмільйона гривень. Учасників злочинної групи затримали того ж дня за гарячими слідами.

«Прокуратура Рівненської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні проти 4 членів організованої злочинної групи, які скоїли злочини, передбачені ст. ст. 187, 262, 353 та 358 КК України (розбій, привласнення вогнепальної зброї, самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи, використання підроблених документів)», – ідеться в повідомленні.

Наразі всі обвинувачені чекають на вирок суду. Їх узяли під варту.

Відповідальність, згідно із законом, передбачено у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років із конфіскацією майна.