З 15-метрового мосту у річку кинулася вчителька початкових класів на Рівненщині. Витягнули її двоє перехожих, ідеться в сюжеті ТСН.

«Чую: щось у воду полетіло крепко, звук такий великий, а як дивлюся – Боже мій, то людина», - розповідає жителька села Степань Валентина Гайоха, котра першою помітила жінку посеред річки Горинь. Від побаченого в селянки аж ноги підкосилися.

«Вона сама не пливла, її течія несла вже, голова виглядувала і руки, і все. Суїцид хотіла зробити», - каже очевидець подій.

Пенсіонерка побігла кликати на поміч, а неподалік саме проходив місцевий лікар, який умить скинув куртку та помчав до потопельниці. Кожної секунди жінка могла просто захлинутися.

«Я зайшов у воду , палка в мене вже була, я діставав до неї, подав палку – вона все-таки хотіла жити», - розповів головний гінеколог Степанської лікарні Олексій Білик. Слідом за ним на допомогу жінці кинувся і сержант місцевої пожежно-рятувальної частини, який теж був неподалік.

«Ми її підтягнули повністю, бо вона лежала заціпеніла геть, закутали її, розігріли, розтерли, бо вона була в стані шоку», - розповів рятувальник Іван Гайоха.

Чоловіки викликали швидку, якою постраждалу із загальним переохолодженням доправили до лікарні. Там з’ясували, що вкоротити собі віку пробувала 40-річна вчителька початкових класів із сусіднього села.

«Була у важкому стані психо-емоційному, стан ступору. Вона не була контактною, вона не давала відповідей. Фактично, вона ніяку реакцію не хотіла проявляти», - каже головний лікар Степанської лікарні Алла Скачко. Травм, небезпечних для життя, медики не виявили, а для детального обстеження пацієнтку скерували у психо-неврологічний диспансер.

Батьки вчительки, котра ледь не вкоротила собі віку, досі не можуть оговтатися від цієї події. «Перенервувала, чи Господь його знає», - каже батько Петро. Вони намагаються зрозуміти, що підштовхнуло їхню доньку на фатальний крок. Матір згадує, що єдине, на що скаржилася вчителька – те, що їй тяжко поладнати із дітьми в школі.

«Вона так переживала за них. Каже, щоб навчить – ой, каже, мамо, зараз батьки будуть казать: гроші получають, а нічого не роблять», - розповіла Анна Михалюк.

В селі люди відгукуються про вчительку лише добре – кажуть, що вона ввічлива, щонеділі ходить до церкви. І хоча розведена та власних дітей немає, для неї школярі – як рідні.

«Нормальна, адекватна і добра дівчина чи молодиця», - кажуть вони. Що саме підштовхнуло жінку до самогубства, тепер з’ясовуватимуть психологи. Її ж рятівники героями себе не вважають і кажуть, що головне врятувати душу людини.

«Не основне – спасти тіло, а спасти душу – саме основне», - переконаний головний гінеколог Степанської лікарні Олексій Білик.