Під час повторного відкриття британський співак Стінг згадає жертв терактів, повідомляє «DW».

Британський співак Стінг візьме участь у повторному відкритті концертного залу Bataclan в Парижі, що відбудеться 12 листопада. Про це сам 65-річний співак повідомив у п'ятницю, 4 листопада, підтвердивши в такий спосіб повідомлення ЗМІ, що лунали нещодавно. За словами виконавця, тут йдеться насамперед про вшанування пам'яті тих, хто став жертвою терактів, а також про свято життя та музики, що уособлює Bataclan.

Усі кошти, зібрані від концерту, підуть на допомогу родичам жертв терактів. "Сподіваємось, що сам захід вшанування пам'яті жертв так само як і життєстверджуючий дух віддзеркалюватимуть пошану до тих, хто загинув", - наголосив Стінґ у своїй заяві. Квитки на концерт надійдуть в продаж з 8 листопада й їх можна буди придбати онлайн. Співак виконає в знаменитому концертному залі пісні зі свого нового альбому "57th & 9th".

Сам зал після скоєних 13 листопада 2015 року терактів членами терористичного угруповання "Ісламська держава" було зачинено та відремонтовано. Внаслідок торішнього терористичного нападу на зал загинули 90 людей. Повідомляється, що місто Париж планує розмістити на роковини трагічних подій таблички з іменами забіглих. Заходи вшанування пам'яті жертв загиблих планують провести у "стриманій" атмосфері, повідомляє французький телеканал BFMTV. Очікується також і присутність членів групи Eagles of Death Metal, яка виступала на сцені залу в день нападів річної давності.