У нічному клубі «Міленіум» відбулася товариська матчева зустріч з боксу «Хлопців з Бандершату» зі Львова та «Івано-франківських опришків». Провівши шість боїв у різних вагових категоріях, спортсмени з обох команд виявили чия команда була кращою. З рахунком 3:2 перемогли львів'яни.

За словами організаторів заходу, даний турнір був проведений з метою популяризації боксу у Львові та можливого започаткування клубного чемпіонату Західної України. Оскільки клубний бокс останнім часом набуває все більшої популярності, така ідея має велику перспективу втілення в життя.

У першому поєдинку на поміст рингу вийшли Дмитро Кіт (Львів, до 60 кг) та Степан Стефанишин (Івано-Франківськ). У доволі рівному поєдинку судді віддали мінімальну перевагу і підсумкову перемогу супернику львів’янина.

Встановити паритет у підсумковому рахунку вдалося Василю Карташову (до 70 кг). Львів’янин був кращим за суперника у розмінами ударами, завдяки чому і святкував перемогу за очками над Любомиром Озговичем. Дана зустріч викликала у глядачів чимало емоцій та оплесків. Обидва боксери часто дарували глядачам так званий відкритий бокс у вигляді розмінів ударами.

У третьому поєдинку вечора гостям з Івано-Франківська вдалося знову вийти вперед. Арсен Різун (до 75 кг) технічним нокаутом переміг Андрія Данилевича зі Львова. По ходу поєдинку львівський гість відправляв свого суперника двічі у нокдаун.

Наступний двобій між представником «Хлопців з Бандершашту» та «Івано-Франківським-опришком» особливо глядачів не потішив. Віталій Солодченко (Львів, до 75 кг) та Михайло Сіліванов (Івано-Франківськ) показали «закритий» бокс без особливої інтриги. Арбітри «нагородили» обох боксерів справедливою нічиєю.

Зрівняти рахунок у серії вдалося львів’янину Олексію Новокшонову (до 85 кг). Він за очками переміг Андрія Зеленяка. Незважаючи на перемогу господаря рингу, на овації у цьому двобої заслужили обидва боксери. Відкритий бокс, зміна тактик боксерів та інтрига до останніх секунд двобою – ось що побачили глядачі у цьому поєдинку.

Головним двобоєм вечора була зустріч учасника «Українських отаманів» в Всесвітній серії боксу (WSB) львів’янина Івана Ільницького та Олександра Іванькова з Івано-Франківська. У цьому поєдинку титулованіший боксер наочно довів, чому саме він бився за «Українських отаманів».

Відправивши суперника двічі в нокдаун, арбітри зафіксували дострокову перемогу Івана Ільницького. Саме і його вболівальники визнали кращим боксером усього вечора.

На свято боксу завітали найтитулованіший боксер західної України Андрій Котельник, відомий український боксер Євген Хитров та чимало інших відомих особистостей.

До слова, на аукціоні продали рукавички Андрія Котельника, у яких він боксував чемпіонський бій за версіями IBO та WBC проти американця Девона Александера. За рукавчики Андрія пообіцяли заплатити чотири тисячі гривень.  

Богдан Пастернак

На фото: Івана Ільницького вболівальники визнали найкращим боксером вечора