Як повідомили «Вголосу» в адміністрації ТзОВ наголосила також, що на ринку торгують забороненими м'ясними виробами сумнівної якості та походження, натомість державні і правоохоронні органи пасивно спостерігають за цим.  

Нижче подаємо повний текст заяви адміністрації ринку:

Заява ТзОВ «Привокзальний» ринок у зв’язку з ситуацією, що склалася на ринку, а саме перекриття руху транспорту по вул. Городоцькій, припинення електропостачання та голодування окремих підприємців повідомляємо громадськість міста Львова, органи місцевої влади та ЗМІ про те, що:

– припинення електропостачання на територію Ринку 02.07.2014р. відбулось у зв’язку з не проведенням торгівцями м’ясного корпусу розрахунків із ТзОВ «Привокзальний» Ринок за комунальні послуги та електроенергію за діючими угодами. Тому ТзОВ «Привокзальний» Ринок, за істотним браком коштів, не має можливості розрахуватися із ПАТ «Львівобленерго». Так, торгівці м’ясного відділу Ринку абсолютно не здійснюють жодних платежів з 26 лютого 2014 року, а це 70% від загальної суми платежів. Оскільки тариф є обґрунтованим та прозорим, лише за умови повної оплати грошових коштів, Ринок може повноцінно безперебійно функціонувати;

– оголошення окремими торгівцями намірів голодування та перекриття руху на вулиці Городоцькій є способом тиску на місцеві органи влади та адміністрацію ТзОВ «Привокзальний» Ринок. Водночас, наслідком перекриття вулиці стало відкриття чергового кримінального провадження вже не за заявою ТзОВ «Привокзальний» Ринок, а з ініціативи підрозділів ГУ УМВС України у Львівській області.

Сьогодні державні і правоохоронні органи пасивно спостерігають за тим, як м'ясники незаконно провадять діяльність, прикриваючись гаслами народовладдя, торгують забороненими м'ясними виробами сумнівної якості та походження. М'ясні торгівці не платять податків та не здійснюють жодних комунальних платежів на Ринку. Зараз торгівля м’ясом – абсолютно не контрольований процес, адже продукція не проходить перевірки.

Дивно, що міська рада Львова закриває очі на безчинство, що коїться на Ринку.

Нагадуємо, що з 26 лютого 2014 року на території Ринку розпочалась протидія законній господарській діяльності ТОВ «Привокзальний» Ринок, організована Козловою О., Сало Н.

ТОВ «Привокзальний» Ринок, в межах правового поля, вживає повний комплекс заходів для припинення протиправних дій на Ринку й притягнення винних осіб до відповідальності. Правопорядок буде відновлено!