Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Зокрема, сьогодні в 11:30 власник ринку «Привокзальний» Андрій Каменівский зібрав підприємців, які не підтримують рейдерів, що зайняли адміністрацію. Він закликав усіх допомогти провести в адміністрацію нову охорону, яку найняли для того, щоб звільнити адміністрацію ринку від рейдерів.

Натомість інші підприємці, які підтримують рейдерів, не давали людям зайти і влаштували бійку.

Підприємцям все ж вдалося піднятися нагору до входу в адміністрацію, але лише у коридор. Натомість представники «Автономного опору», які підтримують рейдерів, почали обливати людей свинячою кров’ю, яку продають на ринку, та пускати газ. Відтак, між найнятою охороною і «Автономним опором» виникла бійка.

До адмінбудівлі ринку «Привокзальний» прибула міліція у повній амуніції. А через те, що з вікон кабінетів адміністрації почав іти дим, туди також приїхала пожежна машина.

Нагадаємо, що 26 лютого адміністрацію ринку «Привокзальний» захопили невідомі, представляючись «Автономним опором» та Асоціацією вільних профспілок Львівщини. Керує бунтівними підприємцями одіозна активістка Оксана Козлова та її колега із міста Сєвєродонецьк Лариса Брильова. Їх, разом із «Автономним опором» пов’язують із головою Всеукраїнської профспілкової організації «Захист праці» – Олегом Верником. 

За фактом силового захоплення адміністрації ринку «Привокзальний» прокуратура Франківського району Львова відкрила кримінальне провадження.