За словами Олексія Гараня, попередньо Партія регіонів і об’єднана опозиція ішли нога в ногу. Потім певний період за деякими даними об’єднана опозиція випереджала Партію регіонів, а зараз останні опитування показують, що опозиція дещо відстає.

«Тим не менше, я думаю, що боротьба триває. Частково це відставання я все-таки пов’язую з тим, що зараз не той період, коли в опозиції перебувала Партія регіонів і вона відчувала себе комфортно, реально починаючи з 2006-2007 років не було ніякого тиску. Зараз ми розуміємо, що на опозиційні партій (не тільки ті, які входять до цього об’єднання, але в цілому на опозиційні партій) іде великий тиск», – наголосив політолог.

Він додав, що саме через це частина людей, які готові голосувати за об’єднану опозицію, не визнають це під час опитувань.
«Можливо в Галичині це не так, але в Центрі і чим далі на схід це очевидно. До речі, деякі заміри показували, що під час опитувань, проведених на вулиці, частка тих, хто готовий голосувати за опозицію, є більшою», – додав Олексій Гарань.