Про це під час брифінгу розповів лікар-анестезіолог, начальник клініки невідкладної медичної допомоги Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Юрій Скуратівський, який кілька місяців провів на війні у східних областях України, передає кореспондент «Вголосу».

Юрій Скуратівський розказав, що в селищі Хрящувате Луганської області звичайна сім’я під білим прапором намагалася покинути населений пункт, однак їх розстріляли терористи. В цій колоні були діти, яких теж поранили.

«Найважче було лікувати дітей, бо це ж діти. Ми були найближчим місцем, де пораненим можна було надати медичну допомогу, тому їх привезли до нас. Вони були як біженці, виходили під білими прапорами», – розповів військовий лікар.

За його словами, військові на фронті дуже відчувають допомогу не лише волонтерів, але й підтримку всього народу. Юрій Скуратівський наголосив, що це дуже важливо і подякував людям за увагу і турботу.

Як писав «Вголос», сьогодні працівників військового госпіталю у Львові відзначили орденами Данила Галицького. Серед нагороджених був полковник Юрій Скуратівський.