Про повідомила керівник відділу комунікації головного управління Нацполіції у Сумській області Ельвіра Біганова, передає Укрінформ.

«Коли працівники Шосткинської поліції отримали оперативну інформацію, що на території одного з заводів зберігаються підривачі – пристрої, що приводять у дію вибухівку, які згідно документації підприємства, мали бути утилізовані ще у 2016 році, негайно розпочали перевірку. Було відкрите кримінальне провадження за ст.358 ч. 1 КК України «Підробка документів», в рамках якого  на заводі поліцейськими та працівниками СБУ був проведений санкціонований обшук. В одному зі складських приміщень, в ящиках, були знайдені вищевказані детонатори в кількості 4511 штук», - розповіла Біганова.

Проводяться слідчі дії, зокрема з’ясовуються мотиви складання службовими особами завідомо неправдивих документів щодо знищення вищезазначених боєприпасів.

Санкція статті, за якою розпочате кримінальне провадження, передбачає покарання у вигляді штрафу до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.