В Управління СБУ подана заява за фактом наїзду міліційного УАЗу на депутатів Шуфрича та Місюру. Про це повідомили в прес-службі Нестора Шуфрича. Зокрема, у повідомленні говориться: «В місті Вінниця пройшов мітинг проти затримання секретаря Вінницького обкому СДПУ(о) Миколи Дмитренка. Після закінчення мітингу представники правоохоронних органів безпідставно затримали активіста СДПУ(о) Максима Лисенка».

Народні депутати з обуренням сприйняли дії міліції і вважають, що юнака затримали виключно за участь в акції протесту. Щоб отримати від співробітників правоохоронних органів якісь пояснення щодо цього інциденту і стримати мітингуючих, народні депутати Нестір Шуфрич і Вадим Місюра підійшли до міліційної машини, яка рушила на них.
Повернувшись з Вінниці, Шуфрич і Місюра направили відповідну заяву в управління СБУ. Співробітники Вінницького управління СБУ відмовилися приймати заяву народних депутатів України, про що також вказано в заяві. Шуфрич і Місюра заявляють, що наїзд загрожував їх безпеці.

Нардепи сподіваються, що голова СБУ Олександр Турчинов з розумінням поставиться до цієї заяви, «оскільки і сам бував в аналогічній ситуації, коли на нього наїхала міліційна машина, в якій з офісу Партії «Батьківщина» забрали його соратника».
ForUm