Адвокат підприємця Льва Парнасу заявив про те, що його клієнт має намір розповісти в Конгресі США про зустрічі конгресмена-республіканця Девіна Нуньеса (голови спецкомітету з розвідки Палати представників на момент зустрічі – ред.) з колишнім генпрокурором України Віктором Шокіним.

Про це повідомляє УНН.

Нуньес та Шокін обговорювали можливість знайти компрометуючу інформацію на колишнього віце-президента США Джозейфа Байдена, повідомляють американські ЗМІ.

Юрист стверджує, що Парнас, який ймовірно, є партнером Джуліані, дізнався від Шокіна про те, що в грудні 2018 року його зустрічався з Нуньєсом у Відні.

“Нуньєс говорив з Шокіним про термінову необхідність розслідування щодо Burisma, Джо Байдена і Хантера, а також про будь-яке українське втручання в вибори 2016 року”, – вказав адвокат Парнаса Джозеф Бонді.

Він додав, що Парнас працював над тим, щоб налагодити контакти між Нуньєсом і українськими чиновниками, які могли б допомогти з пошуком компромату на Байдена і інших демократів.

У 2018 році, під час зустрічі, Нуньєс займав посаду голови спецкомітету з розвідки Палати представників Конгресу США. У січні 2019 його змінив демократ Адам Шифф, який є одним з ініціаторів розслідування в рамках процедури імпічменту Трампа.

Нагадаємо, Трамп збирається розібратися в ситуації з Байденом і Шокіним.