Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку є дуже лютими у гніві і їх складно змусити проявити трохи співчуття.

При цьому вонпи безкомпромісні.

Про це пише slovofraza.

Телець

Тельці неймовірно безкомпромісні, що може бути і добре в окремих ситуаціях, але в більшості випадків ця риса характеру ніяк їх не прикрашає. Прощати і забувати цей знак точно не вміє і відрізняється дуже нав'язливою злопам'ятністю – іноді навіть складається враження, що він відчуває певну любов до образ. Крім того, Телець – досить егоїстична людина, якого хвилює тільки його власне життя, а проблеми оточуючих для нього є порожнім звуком. Він навіть не намагається розуміти, що можуть переживати інші. Зрештою, на його думку, всі інші люди повинні вміти самостійно розв'язувати свої проблеми без додаткової допомоги.

Терези

Ваги вважають, що в складні часи потрібно дбати лише про себе – це ідеальний спосіб захистити свій особистий простір і не виглядати слабким і вразливою людиною. Тому, якщо оточуючі люди просять Терези про розуміння і допомоги, цей знак залягає на дно і робить вигляд, що нічого не чує. Терези дійсно краще турбуватися тільки про себе. Іноді вони можуть моторошно ображатися і довго збирати злість, навіть не намагаючись поглянути на речі з точки зору інших людей. Мало того, вони можуть поводитися подібним чином і з самими близькими. Чужих проблем для них, найчастіше, просто не існує, і взагалі Ваги хочуть, щоб їх максимально залишили в спокої і не забивали голову такими дурницями.

Скорпіон

Скорпіон – це, безумовно, найстрашніший знак, особливо коли він у гніві. Якщо хтось звертається до нього за допомогою або просить увійти в положення, Скорпіон з великою часткою ймовірності це проігнорує або відмовить, прикриваючись маскою своєї постійної загадковості й недоступності. Така недовіра, холодність і скритність відштовхують людей від Скорпіона. А ще він геть відмовляється пробачити навіть самі крихітні помилки і буде довго карати «кривдника» замість того, щоб проявити хоч трохи емпатії. Занадто жорстоко? Може бути. Але така вже суть Скорпіона.

Козеріг

Особистість з найменшим запасом прощення і розуміння – це, ймовірно, Козеріг. Він вперто рухається вперед і святкує свої перемоги тільки з самим собою. Цей знак, звичайно, намагається ставитися до всіх однаково, але коли в ситуації потрібно хоч найменший прояв співпереживання, Козеріг включає режим байдужості. Це дуже невблаганний знак, тому що він вважає, що будь-яка доросла людина повинна сама нести відповідальність, справлятися з проблемами і відповідати за свої помилки. Його поведінка і ставлення зазвичай виглядає, як дуже поблажливе, а то й дещо осудна – в стилі «самі винні!