«Укрзалізниця» призначила два додаткові поїзди на великодні і травневі свята за результатами Facebook-опитування, таким чином збільшивши загальну кількість додаткових поїздів до 23.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

За результатами опитування “Укрзалізниця” призначає два додаткові потяги: № 755/756 та № 211/212 сполученням Київ-Львів.

«Загалом в опитуванні на сторінці «Укрзалізниці» у Facebook на момент підбиття підсумків взяли участь 2 162 респонденти. З них 320 користувачів висловилися за додаткові поїзди до Львова. Майже на сотню менше голосів віддано за призначення поїздів до Івано-Франківська. Від 100 до 200 голосів набрали Одеса, Ужгород, Харків, Польща. Серед інших напрямків, які запропонували користувачі, також Трускавець, Генічеськ, Чернівці, Новоолексіївка тощо», – йдеться в повідомлення.

В компанії прицьому нагалошують на тому, що отримані результати не можна вважати всеохопними та репрезентативними. Вони скоріш відображають бажання активних юзерів у соціальної мережі.

“Однак ці дані обов’язково будуть враховані фахівцями «Укрзалізниці» при плануванні наступних перевезень пасажирів, особливо під час пікових подорожей залізницею”, – йдеться в повідомленні.

Додатковий поїзд “Інтерсіті” № 756 Київ-Львів вирушить зі Львова 26 квітня і 1 травня о 23:00, прибуде до Києва наступного дея о 5:50. Назад поїзд відправиться 27 квітня і 2 травня в 0:15, прибуде до Львова наступного дня о 5:47.

Він робитиме зупинку на станції Коростень.

Поїзд № 211/212 Київ-Львів вирушить з Києва 26 квітня о 12:10 і прибуде до Львова о 22:14. Назад відправлення 27 квітня о 1:28, прибуття до Києва наступного дня о 9:14.

Поїзд робитиме зупинку на станції Шепетівка. Також, у прес-службі відзначили, що загалом на великодні і травневі свята “Укрзалізниця” вже призначила 23 додаткові поїзди і додаткові рейси п’яти цілорічних поїздів.

Зокрема, це поїзди до Львова, Ковеля, Ужгорода, Чернівців, Хмельницького, Жмеринки, Миколаєва, Одеси, Херсона, Дніпра, Кривого Рогу, Харкова, Покровського, Запоріжжя, Бахмута, Кременчука, Шостки, Черкас, Вінниці та інших міст.

Додамо, що “Укрзалізниця” планує значно розширити сервіс онлайн-послуг.