«У Сихівському масиві проживає близько 150 тисяч населення. Це досить багато людей, які, природно, хочуть нормально відпочити після важкого робочого тижня. Щоби далеко не їхати, а до центральних парків Львова не так і близько, поруч є чудовий лісопарк «Зубра», легені Сихівського масиву. Він міг би стати прекрасним місцем для проведення дозвілля. Наразі ані можливостей розважитися, ані можливостей активно відпочити там немає. Навіть немає де присісти, що особливо актуально для людей старшого покоління. Тому переконаний, що ми взялися за дуже хорошу справу, - зазначив керівник громадської організації Любомир Бокало.

Він розповів, що ця толока – це вже друга. Не зовсім вдалою була перша через непогоду, але тоді активістам заходу вдалося забетонувати труби під волейбольний майданчик, вирівняти місцевість. Сьогодні тут вже можна проводити міні-змагання!

«Коли виникла ідея з сихівським лісом, ми звернулися до наших найближчих сусідів, представників Об’єднаної опозиції, аби ті допомогли в організації. Нас не тільки почули, а й підтримали», - каже він і додає, що значно раніше громадська організація вже проводила спільний захід з опозиціонерами. Тоді вони разом встановлювали смітники в парку імені Івана Павла Другого.

«Тому я, як пересічний громадянин, по-щирому радію, що з’являються здорові сили, готові скеровувати свої зусилля не на обдурювання людей, а на те, щоби справді зробити корисні речі. Адже ми, сихівчани, мусимо думати про комфортний відпочинок тут, в нашому мікрорайоні», - наголосив Любомир Бокало.

Разом із тим, він висловив подяку всім активним мешканцям Сихова, котрі відірвалися від своїх справ, прийшли на толоку і сподівання, що разом, як він сказав, «ми проведемо ще не одну таку акцію». «Нехай наразі це ще не багато, але все колись починалося з малого. Отак і ми – виникла ідея, зорганізувалися і вже день не минув марно», - підсумував керівник. громадської організації.