Сьогодні в Сихівському мікрорайоні Львова відбувається Жовта Квурто-вечірка для дітей та дорослих.

Свято організували волонтери та група підтримки кандидата в народні депутати у 115 виборчому окрузі Володимира Квурта.

“Це завершальна акція в рамках  виборчої кампанії, перед днем тиші. Головна ідея кампанії була в тому, щоб донести до львів’ян позитивний, оптимістичний образ Володимира Квурта – людини сильної, розумної, доброї та відповідальної. Тому саме жовтий колір і обрали для цієї Квурто-вечірки” – розповіла волонтерка та журналістка Оксана Маруняк.

Оксана наголосила на тому, що сьогодні важливо вселити в людей віру і надію на майбутнє, у те, що всім разом під силу здолати всі труднощі.

“Володимир Квурт є прикладом для наслідування. Він зміг здолати в своєму житті багато труднощів і знайти сили працювати для громади Винник та Львова. Він зумів досягнути у Винниках чимало змін про які знають і говорять у всій Україні. Під час кампанії ми познайомилися з  багатьма чудовими людьми і нам захотілось в дружній, теплій атмосфері провести цей день, познайомитись ближче та подякувати всім за безкорисливу підтримку нашого кандидата” – зазначила вона.

На Жовтій Квурто-вечірці дітей розважають аніматори, а дорослі можуть відпочити в релакс-зоні та відвідати майстер-клас з сальси. Також працює фотозона.