Ніхто не постраждав, оскільки через тиждень після відкриття дорожня комісія закрила міст для руху, пише «The Local».

Віадук, будівництво якого коштувало 13 мільйонів євро, був урочисто введений в експлуатацію 23 грудня 2014 року. Управління дорожнього будівництва з гордістю зазначило, що його будівництво вдалося закінчити в рекордно короткий термін - на один квартал раніше запланованого.

Однак, вже 30 грудня те ж саме управління доріг після проведення інспекції та виявлення небезпечних ушкоджень, визнало що існує ризик руйнування нової ділянки траси. Тому міст був терміново закритий для руху.

Через три дні конструкція дійсно завалилася і посередині моста утворився величезний розлом. Дирекція доріг вважає, що вина лежить на підряднику - будівельній фірмі з Равенни.

Прокуратура Сицилії розпочала слідство у цій справі. Також запланована технічна експертиза, яка повинна відповісти на питання про причини небезпечних тріщин на новій ділянці траси, що вважалася найбезпечнішою на всьому острові.

Свого роздратування не зміг стримати і прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці, який вимагає від управління доріг покарати винних. «Вони відшкодують за це всю суму збитку», - додав він. Прем'єр також застеріг, що «час, коли за свої помилки ніхто не відповідав, закінчився».