Сьогодні депутати Струсівської сільської ради зібрались на позачергову сесію через гостре та резонансне питання — незаконна процедура передачі московським попам в постійне користування шістьох споруд Почаївської Свято-Успенської лаври, коли держєстратор комунального підприємства “Струсівське” Андрій Яремко, свідомо вніс недостовірні дані та порушив законність процедури по передачі будівель у приватне користування намісникам Московського патріархату.

Цей факт хвилею обурення накрив всю Тернопільську громаду, а першими в захисті інтересів громади були тернопільські націоналісти — ВО “Свобода”, “Національний корпус” і “Правий сектор”.

Тому у процесі формування рішення Струсівської сільської ради ініціативу взяли на себе депутати фракції ВО “Свобода” Тернопільської обласної ради Олександр Башта та Василь Чашка.

Після обговорення, було прийнято рішення — “Припинити дії комунального підприємства шляхом ліквідації. Створити комісію у складі п’яти осіб”, про ліквідацію КП “Струсівське”, держреєстртор якого неправомірно передав будівлі лаври попам, що служать за канонами країни-агресора.

Проте це є недостатнім для вирішення проблеми, зокрема, повернення споруд у власність Кременецького ДІАЗУ, де вони законно перебували до цього, та понесення відповідальності за свої дії держреєстратором Яремком.

Саме тому Василь Чашка запропонував включити ще ряд важливих додатків :

Василь Чашка, депутат Тернопільської обласної ради, ВО Свобода