У місті Збараж на Тернопільщині відкрили пам’ятник мешканцям району Устиму Голоднюку та Назарію Войтовичу, які загинули на Майдані 20 лютого 2014 року.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Як розповів батько Назарія Войтовича, йому було 17 років, коли куля обірвала його життя… А Устим зі Збаража – на 3 роки старший. У пам’ять про сина разом із небайдужими людьми у родинному будинку, в кімнаті Назарія, заснували мистецьку резиденцію. У її майстернях вже кілька років молоді митці можуть професійно розвиватись та працювати над своїми роботами.

Пам’ятник спорудили  у Збаражі спільними зусиллями громадськості, патріотів.

Нагадаємо, що:

Устим Голоднюк народився у 1994 році у Збаражі. Учасник Євромайдану, боєць 38 сотні самооборони Майдану. Загинув 20 лютого 2014 року внаслідок вогнепального поранення в голову. Похований у Збаражі. 20 лютого 2015 року Устиму Голоднюку присвоєно звання Героя України посмертно.

Назарій Войтович народився у 1996 році в селі Травневе Збаразького району. Був наймолодшим учасником Євромайдану. 20 лютого під час протистоянь на Майдані хлопця вбили з вогнепальної зброї. Звання Героя України посмертно удостоєний 21 листопада 2014 року.

Як писав “Вголос”, вандали осквернили меморіал Небесної Сотні у Львові.