Про це передає «Укрінформ».

«Ми врахували ту обставину, що цього року в області почався масовий рух за впровадження альтернативних джерел опалення, зокрема, деревини. Однак у зв’язку зі збільшенням кількості твердопаливних котлів виникає проблема із забезпеченням їх сировиною, в першу чергу це – дрова. Тому зараз у лісгоспах області взяли орієнтир на раціональне використання відходів деревини і збільшення запасу деревних порід для опалення», – сказав перший заступник начальника обласного управління лісового і мисливського господарства Олег Яремко.

За його словами, загальний запас деревини в лісах області – близько 33 млн куб м, у тому числі стиглих і перестійних – 3,9 млн. куб. м, що дозволяє успішно використати продукцію лісового господарства як альтернативне джерело енергії.

Цього року 17 котелень області переведено для використання альтернативних видів палива. Крім того, 20 котлів до початку опалювального сезону буде відрегульовано для роботи на відходах деревини, що дозволить зекономити до 15% бюджетних коштів.