На польських військових похованнях, що у Львові на Личакові, в цей момент відбувається реконструкція написів біля поховань французьких та американських громадян – реставратори знищують раніше зроблені написи англійською та французькими мовами, які не відповідають ухвалі Львівської міської ради.

Щодо меча-щербеця, то він і надалі перебуває на старому місці – на центральній плиті кладовища, його наразі не демонтовано.

Сьогодні ж цвинтар "Орлят" відвідала делегація у складі кількох депутатів Львівської ради – Андрія Стецьківа, Данила Яреми, Богдана Бедрила, а також секретаря Львівської міськради Зеновія Сірика.

"Ми хотіли подивитись, як ідуть підготування до відкриття Меморіалу. Звичайно, є ще кілька недоопрацювань – що стосується написів англійською чи відсутності статуй левів при центральному вході на цвинтар. Думаю, це все поправимо. Єдине, що дивує, чому міський голова Львова, на якого власне й покладено відповідальність за контроль над процесом впорядкування кладовища, не цікавиться ходом робіт", – наголосив А.Стецьків.

ЗІК