Цьогоріч «переломним моментом» в історії фестивалю є те, що організатори змінили назву, відтак перейменування заходу тепер має прив’язку до Євгена Коновальця, День народження якого щорічно святкують в межах фестивалю.

«Якщо тобі набридло Євро-2012, патріотичний фестиваль тебе чекає», – основна ідея проморолика фестивалю, розповів координатор Молодіжного комітету Роман Березіцький.

Організатори висловлюють сподівання, що глядацька аудиторія цьогоріч, не зважаючи на проведення Євро, збережеться. Минулого року захід відвідали близько 10 тисяч людей. 

Наповненням мистецької частини фестивалю займались 10 громадських організацій. Атмосферу творитимуть національно-патріотичні гурти, які виступатимуть безкоштовно. Хедлайнерами фесту стане київський гурт «Тінь сонця».

Традиційно відкриватиме фестиваль фольклорна частина. 

Концерт розпочнеться о 20.00 і завершиться смолоскипною ходою. Опісля гості зможуть відвідати українську дискотеку. 

Громадська організація «Молодь за зміни» вперше в межах фестивалю проведе спортивні ігри: футбол босоніж, перетягування канату, мішків.

Як зазначають організатори, цього року довелось відмовитись від пішої ходи, у зв’язку з проведенням Євро.

На табу фестивалю наголосив Роман Березіцький: «ми проти алкоголю, табаку, яких на території фестивалю не буде, також не буде політичних символік». 

Пригощатимуть гостей кулішем, який, як обіцяють організатори, буде винятково смачним. 

«Це один з не багатьох фестивалів, який має чітко виражене ідейне обличчя, національно-патріотичне спрямування і має чітку прив’язку до національно-визвольної боротьби. Його національна естетика, культ здорового життя, та ідейність – ті моменти, які на сьогодні дуже потрібні», – зазначив депутат Львівська ОДА Андрій Хулиняк.