Цьогоріч Львівський Тиждень Моди відкриватимуть молоді талановиті дизайнери. На подіумі продемонструють колекції в стилі прет-а-порте та арт-шоу.

Основною подією на Lviv EURO 2012 Fashion Day стане конкурс на найкращу колекцію одягу в стилі Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Переможець конкурсу отримає 10 тисяч гривень.

Окрім цього, у програмі відкриття Львівського Тижня Моди відкриється виставка фотографій офіційного фотографа національної збірної України з футболу Євгена Кравса «На шляху до Євро» та показ дитячих моделей на футбольну тематику від Театру моди «Дерево життя».
Нагадаємо, ТВК «Південний» є генеральним партнером Lviv EURO 2012 Fashion Day. За словами представника ТВК «Південний» Наталі Олинець, для «Південного» - велика честь відкривати Львівський Тиждень Моди. Як відомо, ТВК «Південний» - це не лише торговий комплекс, адже на його території упродовж п’яти років успішно функціонує один із найбільших у Львові спорткомплексів – СК «Олімпік». У цьому спорткомплексі активно діють десятки різноманітних спортивних секцій, в яких займаються як підприємці «Південного», так і відвідувачі комплексу, а також діти та молодь Львова.
Покази колекцій модельєрів на спортивну тематику проходитимуть саме у спорткомплексі «Олімпік» на території ТВК «Південний», аби привернути увагу громадськості до занять спортом та здорового способу життя. «Сьогодні модно і сучасно не тільки бути стильним, але й вести здоровий спосіб життя та займатися спортом», - переконана Наталя Олинець.

Протягом п’яти днів Львівського Тижня Моди провідні дизайнери та нові перспективні модельєри з України та з-за кордону продемонструють свої колекції сезону осінь/зима 2011-2012.

Програма Lviv EURO 2012 Fashion Day:
18.00 – офіційне відкриття LVIV EURO2012 Fashion Day
18.00 – показ дитячих моделей від театру-студії моди "Дерево життя"
19.00 - конкурс LVIV EURO2012 Fashion Day
21.00 – показ колекцій від Львівського коледжу легкої промисловості.