Про це Вголосу повідомила начальник прес-служби – прес-секретар начальника Львівського прикордонного загону майор Ярослава Мельник

У першому випадку були затримані 4 громадянина Туреччини на околиці с. Салаші що на Яворівщині. Ними виявились чоловіки віком від 21 до 47 років. Під час бесіди з'ясувалося що ці чоловіки у місті Львові винайняли таксі за 300 гривень, показали карту України водію , на якій вказали їхати в район смт. Немирів, після чого таксист привіз їх в район смт.Немирів та висадив біля лісу. Тоді громадян Туреччини пішли у ліс .Проблукавши там протягом 5-ти годин вийшовши на дорогу сполученням Немирів - Салаші де були затримані прикордонниками. Хто з на, що б могло трапитись з цими чоловіками , якби не "зустріч" з прикордонниками , адже погодні умови м’яко кажучи не дуже дозволяють у ночі "прогулюватись" лісом.

У другому випадку - були затримані 2 громадянина Вірменії у м. Рава – Руська. Ними виявились 2 чоловіка віком 45 та 22 роки. Під час бесіди, також з'ясувалося, що ці чоловіки з метою покращення свого матеріального становища та працевлаштування мали намір потрапити до Франції. В особистих речах було виявлено карту Європи.