Як повідомляє прес-служба Мостиського прикордонного загону, діяти по пошуку порушників майже одночасно довелося співробітникам трьох підрозділів охорони кордону.

Так, вчора вдень, дільничному інспектору відділу «Краковець» надійшла інформація від місцевих мешканців про появу на околиці смт. Краковець невідомого, африканської зовнішності. Невдовзі, групою реагування відділу прикордонної служби, при спробі перейти державний кордон в обхід пункту пропуску, був затриманий 29-річний громадянин Нігерії.

Через деякий час, вже на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Смільниця», знову за інформацією місцевого населення прикордонниками було затримано 55-річного громадянина Республіки Казахстан. Чоловік також мав на меті незаконно перетнути державний кордон‬, однак був виявлений прикордонним нарядом за 2,5 кілометри від кордону, на околиці села Тиха, що на Старосамбірщині Львівської області.

Менше ніж через годину діяти по обстановці довелося вже прикордонникам відділу «Шегині», яких також проінформували місцеві жителі про появу в прикордонні двох невідомих, азіатської зовнішності. В результаті пошукових дій, на околиці с. Заверхи, що на Мостищині, за 1,5 кілометри від кордону були затримані, зі слів, двоє громадян В’єтнаму, чоловіки 91 та 95 року народження.

Міру адмінвідповідальності за спробу незаконного порушення державного кордону України в кожному із зазначених випадків визначатиме суд.

 

Мешканці прикордоння тричі допомогли затримати «нелегалів» прикордонникам Мостиського загонуДвох в’єтнамців, одного ні...

Posted by Державна прикордонна служба України-Західний кордон on 11 липня 2015 р.