Про це повідомила Держприкордонслужба.

В ході єдиного оперативного задуму щодо дискредитації незаконної діяльності пошукові заходи були проведені по обидва боки кордону.

В результаті, сьогодні близько 6 ранку прикордонники Чернівецького загону виявили неподалік кордону 4 коней, які були завантажені пакунками з сигаретами. Всього наряд виявив 40 ящиків з сигаретами «Вічерой», «Ротманс», «Кент» без акцизних марок, які намагались переправити на румунську сторону.  Згодом під час проведення подальшої перевірки та відпрацювання зворотного сліду за 800 метрів наряд знайшов ще одну схованку з 10 ящиками сигарет та затримав громадянина України, який можливо причетний до протиправної діяльності.

У свою чергу румунськими прикордонниками  під час проведення спільних заходів по той бік кордону було   затримано двох громадян Румунії, які причетні до переправлення сигарет, а також виявлено ще понад 40 ящиків сигарет.

Загалом в рамках проведення спецоперації прикордонниками  було виявлено майже 100 пакунків сигарет. Наразі проводяться заходи щодо встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності.