14 жовтня припадає на суботу, тому, за правилами, вихідний переноситься на перший робочий день наступного тижня, пише «Сегодня».

Нагадаємо, що в 2014 році Петро Порошенко підписав указ про святкування Дня захисника України 14 жовтня. Також в цей день традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії – військово-політичної формації українського визвольного руху. Тоді ж випадає свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке відзначається церквами східного обряду.

Цього року українцям належить 11 вихідних – Великдень, Різдво, День Перемоги, 8 березня і т.д. При цьому, якщо свято в суботу або неділю, його переносять на понеділок. На честь Дня Незалежності українцям припали відразу чотири вихідні поспіль.

Також українцям належить 24 дні відпустки (два дні за кожний відпрацьований місяць). Приблизно така ж кількість вихідних у більшості пострадянських країн. На честь свят 13 вихідних – в Росії та Австрії, 14 – в Іспанії та Мальті. Найменше вихідних у Бразилії – всього п'ять святкових днів. При цьому щорічна відпустка тут становить 30 календарних днів, з урахуванням чого бразильці відпочивають стільки ж, скільки і українці.

 

«Вголос»