Про це Шаповалова розповіла вчора на закритому засіданні Кабміну, повідомили народні депутати від партії «Свобода», присутні на заході.

«Чи не єдиним конкретним заходом, який запропонувала пані Шаповалова, є ініціатива ввести податок у розмірі 1% від мінімальної зарплати для всіх громадян України, що виїжджають відпочивати за кордон», – повідомив народний депутат Ігор Швайка.

За словами народного депутата, від реалізації цієї ініціативи держагентство сподівається отримати 16,8 млн. грн., які спрямують на розвиток туристичної галузі.

«Кабмін буде шукати фінансування для туристичної галузі, і я не виключаю, що буде підготовлений відповідний законопроект про введення окремого податку для туристів», – сказав Швайка.

Крім того, у своєму виступі Шаповалова зазначила, що для розробки концепції Державної цільової програми розвитку туризму Держагентство привернуло авторитетну міжнародну консалтингову компанію.

«Нам так і не вдалося дізнатися у пані Шаповалової, що це за агентство, але ми готуємо депутатське звернення з приводу того, хто профінансував цю роботу, і в якому обсязі були виділені кошти», – повідомив Швайка.

Джерело: Комерсант-Україна