Всього у Казані було розіграно 353 комплекти нагород у 27-ми видах спорту.

У загальнокомандному заліку збірна України посіла шосте місце, завоювавши 77 медалей – 12 золотих, 29 срібних і 36 бронзових. Перемогла збірна Росії (155–75–62). Друге місце зайняли китайці (26–29–22), третє – японці (24–28–32), четверте – південнокорейці (17–12–12) і п’яте – білоруси (13–13–14).

За загальною кількістю нагород у лідерах Росія (292), Японія (84), Україна і Китай (по 77), Італія (44), Південна Корея (41) і Білорусь (40).

Українці – чемпіони Універсіади
Легка атлетика: Віктор Кузнєцов (потрійний стрибок), чоловіча естафета 4х100 м, Анна Титимець (400 м / б), жіноча естафета 4х100 м.
Бокс: Дмитро Митрофанов (до 75 кг), Олександр Гвоздик (до 81 кг).
Веслування на байдарках і каное: чоловіча каное-четвірка (1000 м).
Фехтування: Ольга Харлан (шабля).
Академічне веслування: Наталія Довгодько.
Кульова стрільба: Юрій Нікандров (трап), Олена Костевич (25 м, пістолет).
Плавання: Андрій Говоров (50 м, батерфляй).

Срібні призери
Легка атлетика: Андрій Проценко (висота), Руслан Дмитренко (20 км, спортивна ходьба), чоловіча команда (20 км, спортивна ходьба), Світлана Шмідт (3000 м / п), Ганна Ярощук (400 м / б).
Боротьба на поясах: Дмитро Косенок (до 62 кг, вільний стиль), Олександр Гордієнко (+100 кг, вільний стиль).
Веслування на байдарках і каное: чоловіча байдарка четвірка (200 м), чоловіча каное-четвірка (500 м).
Спортивна гімнастика: чоловіки командний залік.
Художня гімнастика: Ганна Різатдінова (булави), Аліна Максименко (булави), групове багатоборство.
Дзюдо: Шушана Гевондян (до 57 кг)
Академічне веслування: чоловіки двійка без стернового, чоловіки двійка парна, чоловіки вісімка, чоловіки двійка парна легка вага.
Самбо: Размік Тоноян (+100 кг), Олена Куницька (до 48 кг), Інна Черняк (до 52 кг), Олена Сайко (до 60 кг), Луїза Гайнутдинова (до 68 кг).
Кульова стрільба: жінки командний залік (25 м, пістолет).
Плавання: Сергій Фролов (800 м, вільний стиль), Дарина Зевіна (200 м, спина)
Вільна боротьба: Павло Олійник (до 96 кг), Олександр Хостяновський (до 120 кг), Ірина Гусяк (до 55 кг).

Бронзові призери
Боротьба на поясах: Умер Белялов (до 68 кг, вільний стиль), Костянтин Тарасов (до 70 кг, Кореш), Леонід Рябчун (до 90 кг, Кореш), Людмила Нікітіна (до 76 кг, вільний стиль).
Бокс: Денис Беринчик (до 64 кг).
Фехтування: Галина Пундик (шабля), жіноча шпага командний залік.
Спортивна гімнастика: Ігор Радивилів (опорний стрибок, кільця), Олег Верняєв (бруси, індивідуальне багатоборство), Олег Степко (кінь).
Художня гімнастика: Ганна Різатдінова (обруч, м’яч, індивідуальне багатоборство), Аліна Максименко (обруч), групові вправи (10 булав), групові вправи (3 м’ячі +2 стрічки).
Дзюдо: Артем Харченко (до 66 кг), Марина Черняк (до 48 кг), Єлизавета Каланіна абсолютна категорія).
Академічне веслування: Сергій Гуменний, жінки двійка парна, жінки четвірка без стернового.
Самбо: Михайло Ілітчук (до 57 кг), Михайло Черкасов (до 100 кг).
Кульова стрільба: жінки командний залік (50 м, гвинтівка лежачи).
Плавання: Андрій Говоров (50 м, вільний стиль), Сергій Фролов (1500 м, вільний стиль).
Спортивна боротьба: Дмитро Пишков (до 74 кг) – греко-римська боротьба, Жан Беленюк (до 84 кг) – греко-римська боротьба, Василь Шуптар (до 60 кг) – вільна боротьба, Семен Радулов (до 66 кг) – вільна боротьба, Марія Лівач (до 48 кг), Юлія Благиня (до 51 кг), Аліна Стадник (до 67 кг).

Джерело: sportonline.ua