Астролог розповів, на які знаки Зодіаку найближчим часом очікує небезпека.

Про це пише “Астромеридіан”.

Найсильніше в липні від нього постраждають Близнюки, Тільці та Стрільці.

“З одного боку, в липні ситуація буде гострою. Події підійдуть до розв’язки. З іншого боку, заплутана ситуація повинна була коли-небудь вирішитися. Проблеми у перерахованих знаків почалися не в липні, а раніше, і не варто вважати липень поганим місяцем тому, що довелося відкрити очі на деякі неприємні речі”, – каже астролог.

Ще одне тривале напружене з’єднання планет – квадрат Меркурія і Марса – триватиме з 8 по 27 липня. Він, за словами Коляди, створить проблеми Овнам і Ракам, бо буде діяти саме в їхні знаки, а також іншим кардинальним знакам – Терезам і Козерогам. “Це аспект непродуманих поспішних дій, конфліктного спілкування і ДТП.

Незважаючи на те, що у всіх перерахованих знаків будуть одні й ті ж проблеми, поводитися знаки будуть по-різному. Овни будуть нетерплячими, різкими й сміливими, займуть активну позицію у конфлікті. Раки нашкодять собі необдуманими висловлюваннями. Не піде їм на користь і спонтанна поїздка. У Терезів і Козерогів проблеми взагалі трапляться через інших людей та зачеплять їх”, – прогнозує астролог.